Kariera

Obecnie szukam …

Asystent/Asystentka Prezesa z językiem Tureckim

Miejsce pracy: Warszawa

[expand title=”Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji:” trigclass=”trigger_class” rel=”this_group-highlander”]

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Zarządzanie kalendarzem i wyjazdami służbowymi oraz ich organizacja i obsługa w zakresie tłumaczeń językowych.
  • Prowadzenie terminarza spotkań, konferencji, narad i innych spotkań służbowych oraz prywatnych, pomoc w tłumaczeniu.
  • Organizacja oraz obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Realizowanie bieżących zadań wymagających natychmiastowego, profesjonalnego wsparcia.
  • Przygotowywanie research’y, zestawień i prezentacji na potrzeby biznesu.
  • Zapewnienie sprawnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, zapewnienie sprawnego i terminowego procesowania dokumentów.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku w relacjach z biznesowymi partnerami.

Jesteś osobą, której szukamy jeśli:

  • Znajomość języka tureckiego B1/B2 w mowie i w piśmie, niezbędna.
  • Znajomość języka polskiego (ojczysty) C1 w mowie i w piśmie, niezbędna.
  • Jeśli bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim, będzie to dodatkowym atutem ale nie wymaganym.
  • Doświadczenie w obsłudze administracyjnej albo pracy biurowej..
  • Preferowane wykształcenie wyższe.
  • Cechuje Cię samodzielność i umiejętność podejmowania własnej inicjatywy, wysoka kultura osobista i komunikatywność na wysokim poziomie.
  • Jesteś optymistą i lubisz pomagać innym.

Korzyści ze współpracy z nami:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (Stawka zależy od posiadanych umiejętności)
  • Praca w młodym dynamicznym zespole.
  • Pełne wyzwań środowisko pracy.
  • Pyszna kawa oraz herbata Turecka.
  • Owocowe wtorki

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji pod adres [email protected]  wpisując w tytule stanowisko.

[/expand]

Przedstawiciel handlowy – branża tekstylna

Obowiązki:

  • Poszukiwanie nowych klientów i nawiązanie współpracy
  • Podtrzymywanie dobrych relacji handlowych poprzez kontakt mailowy i telefoniczny
  • Sprzedaż dzianin/tkanin
  • Rozliczanie faktur
  • Przygotowywanie ofert, wycen i dokumentów handlowych
  • Sprzedaż produktów firmowych
  • Wsparcie działu sprzedaży w bieżących działaniach
  • Dbałość o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży minimum 2 lata w branży tekstylnej
  • Gotowość do wyjazdów służbowych po Polsce oraz Europie
  • Umiejętność samoorganizacji pracy i zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość obsługi komputera oraz MS Office
  • Znajomość języka angielskiego B2 (w mowie i piśmie)
  • Znajomość języka tureckiego/rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność, skuteczność i zaangażowanie
  • Kreatywność
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Miła atmosfera pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 9-17

[/expand]

Grafik – Koordynator projektów nadruków odzieżowych

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • projektowanie grafik na dzianinach do nowych kolekcji sezonowych,
  • przygotowaniu założeń projektowych do kolekcji (tematy, kolorystyka, materiały, wzornictwo),
  • monitorowanie jakości wykonania zaprojektowanych grafik na dzianinach od momentu powstania projektu do realizacji,
  • projektowanie grafik na dzianinach w różnej technice – photoprint, grafika wektorowa, grafiki rysunki / odręczne, all over print,
  • tworzeniu kolekcji – poszukiwanie inspiracji, przygotowanie propozycji w odniesieniu do założeń tematycznych,
  • przygotowywanie ofert, wycen i dokumentów handlowych
  • poszukiwanie klientów i nawiązanie współpracy
  • wsparcie działu sprzedaży w bieżących działaniach

Oczekujemy:

  • doświadczenia w samodzielnym projektowaniu grafik,
  • znajomości albo zainteresowanie branży odzieżowej i trendów w modzie, znajomości trendów w grafice użytkowej,
  • bardzo dobrej znajomości programu Ilustrator, Photoshop,
  • umiejętności współpracy w zespole,
  • wykształcenia kierunkowego (grafika, projektowanie, plastyczne, artystyczne),
  • znajomości w stopniu zaawansowanym programów graficznych (CorelDRAW, Photoshop),
  • zainteresowania modą oraz grafiką.
  • doświadczenie w sprzedaży
  • gotowość do wyjazdów służbowych po Polsce oraz Europie
  • umiejętność samoorganizacji pracy i zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy Tobie:

  • Dogodną formę współpracy, atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dużą samodzielność oraz ciekawą, pełną wyzwań, dynamiczną pracę,
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole.
  • Pyszną kawę oraz herbatę turecką.
  • Owocowe wtorki.
  • Zniżki na nasze produkty.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres firmy, prosimy w temacie wpisać: Grafik – Koordynator projektów nadruków odzieżowych.

[/expand]

Karta Kolorów