O Nas

Nasza misja, wizja i wartości

O NAS

MEDAS to firma, która powstała w roku 1997, i jako sztandarową przyjęła zasadę „dotarcia do gustów klientów wysokojakościowymi produktami w nowoczesnym stylu i rozsądnej cenie”. W ciągu 22 letniego okresu swojej działalności, dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu i niezmiennej wierności zasadom pracy, które wyraża w dbałości o klienta, zdołała znaleźć się wśród czołowych firm swojej branży.

W roku 2005 firma MEDAS rozpoczęła swoją działalność w Rosji z siedzią w Moskwie, już w 2015 roku otworzyła oddział na Białorusi z centralą w Mińsku, a w roku 2016 – na terenie Polski z siedzibą w Warszawie. I tak nie korzystając z żadnych pośredników, ani personalnych ani instytucjonalnych, poprzez wykwalifikowaną kadrę i wysokie standardy pracy dociera do klienta w sposób bezpośredni, z propozycją długotrwałej współpracy opartej o zasadę wzajemnego zaufania.

MEDAS odznacza się wysokim profesjonalizmem od momentu tworzenia produktu do dostarczenia go klientowi. Cały proces produkcji prowadzi wykwalifikowana ekipa doświadczonych profesjonalistów, z wykorzystaniem nowoczesnej technologii na każdym etapie pracy. MEDAS to firma, która nieustannie rozwija się w oparciu o zasady pracy, takie jak: skoncentrowanie na potrzebach klienta, wysoka kultura usług połączona z otwartym na modyfikację stylem zarządzania.

W kontaktach z klientem preferujemy podejście indywidualne, do czego obliguje nas struktura firmy. Dlatego w naszej zawodowej pracy korzyść i zaufanie klienta traktujemy priorytetowo.

MEDAS w tych krajach, w których prowadzi działalność, rekrutuje najzdolniejszych lokalnych przedstawicieli biznesu, aby w sposób bezbłędny odczytywać potrzeby i najbardziej newralgiczne punkty danego społeczeństwa. W ten sposób gromadzimy różne doświadczenia i stanowimy unikalną siłę, dzięki której w charakterystyczny dla nas sposób, jesteśmy w stanie realizować nasze cele i świadczyć usługi najwyższej jakości.

Zarząd firmy składa się z doświadczonych i znanych pracowników naszego sektora. Do ich umiejętności należy dołączyć wydajną pracę młodego personelu terenowego, który wykazuje się skrupulatnością i dynamizmem. Tym udanym połączeniem zdobywamy zaufanie klienta.

Mamy pełną świadomość, że najbardziej wartościową rzeczą jest czas. Obecnie, gdy świat się błyskawicznie zmienia, MEDAS z powodzeniem nadąża za tymi zmianami, inwestując w innowacje i technologię. Głównym celem prac działu badawczo-rozwojowego i inwestycji poczynionych w dziedzinie technologii jest chęć przyczynienia się do zwiększenia zysków naszych klientów i w konsekwencji podwyższenia tempa ich pracy. Bo to klienci stanowią dla nas najwyższą wartość.

Dużą wagę przykładamy do naszej sieci logistycznej, dzięki której zapewniamy dostawy nowych produktów do magazynów regionalnych w tygodniowych odstępach. Tym samym, w możliwie jak najkrótszym czasie dostarczamy naszym klientom produkty, na które zgłaszają nam zapotrzebowanie. Tak więc składane przez klientów zamówienia na „specjalny produkt”, każdorazowo produkujemy z taką samą dokładnością i szybkością.

Zarówno szeroki wachlarz asortymentu naszych produktów, z których każdy występuje w 42 kolorach, jak i doświadczony personel oraz szybka sieć logistyczna wraz z wyróżniającym nas podejściem do klienta, to punkty obranej przez nas drogi, którą z powodzeniem kontynuujemy.

MISJA

Zapewnianie producentom bezpieczne, wysokiej jakości produkty o wysokiej wartości dodanej, na warunkach konkurencyjnych.

Producenci: Producenci produkujący gotową konfekcję z dzianiny.

Bezpieczne, wysokiej jakości produkty o wysokiej wartości dodanej: Nieszkodliwe dla ludzkiego zdrowia.

Jakość: Cechy, które odpowiadają oczekiwaniom klientów naszych producentów.

Wysoka wartość dodana: Produkty dające przewagę nad konkurencją, poddane procesom rozwojowo-badawczym.

Konkurencyjne warunki: Dostarczanie naszym producentom materiałów w
przystępnych cenach.

WIZJA

Jako firma chcemy być silną marką, która nieustannie rozwija się pod kątem jakości asortymentu i usług; stawia na innowacyjność i różnorodność produktów, wciąż pracuje nad tym, aby zwiększał się poziom zadowolenia pracowników i klientów.

Nieustannie rozwija się pod kątem jakości asortymentu i usług: Wciąż poprawia i rozwija jakość oferowanych w sprzedaży produktów oraz kontakt z klientami.

Stawia na innowacyjność i różnorodność produktów: Prowadzi prace badawczo- rozwojowe, śledząc sektorowe oczekiwania i trendy.

Poziom zadowolenia pracowników i klientów: Docenia klientów i własnych pracowników oraz poświęca im uwagę.

Na najwyższym poziomie: Traktuje priorytetowo.

NASZE PODSTAWOWE WARTOŚCI

Naszym największym obowiązkiem jest produkcja towarów bezpiecznych dla ludzkiego zdrowia.

Przywiązujemy wagę, aby w trakcie naszej działalności dbać o czystość środowiska i ziemię, na której żyjemy i pozostawić ją zdrową dla następnych pokoleń.

Nasze prace wykonujemy zespołowo, z najwyższą starannością, i z pasją, jaka charakteryzuje amatorów.

Staramy się aby nasze ceny były na tyle konkurencyjne, by nasi klienci w istniejących warunkach rynkowych mieli jak największe zyski.

Staramy się wywiązać ze wszystkich naszych obowiązków wobec społeczeństwa i środowiska.

Karta Kolorów