O Nas

MISJA

Naszą misją jest zorganizowanie przestrzeni, w której możliwe jest nawiązanie przyjaznych, stałych relacji biznesowych tak, by wszyscy mogli projektować z łatwością i przyjemnością mając pewność, że używają wysokiej jakości, bezpiecznych tekstyliów. Chcemy mobilizować naszych klientów do kreatywnej współpracy, która przyniesie satysfakcję, realizację zamierzonych celów oraz przede wszystkim zadowolenie i przyjaźń.

WIZJA

Nieustanny rozwój pod kątem jakości, innowacyjności i różnorodności oferowanych w sprzedaży produktów oraz stałe dbanie o przyjacielski, partnerski kontakt z klientami.

O NAS

W branży dziewiarskiej działamy nieprzerwalnie od 1997 roku. Jesteśmy w 4 różnych krajach – w Rosji, na Białorusi, w Turcji i w Polsce. Oferujemy Państwu szeroką gamę dzianin stawiając na wysoką jakość produktów w nowoczesnym stylu i rozsądnej cenie.
MEDAS wyróżnia się wysokim profesjonalizmem od momentu tworzenia produktu do dostarczenia go klientowi. MEDAS to firma, która nieustannie rozwija się w oparciu o zasady pracy takie jak: skoncentrowanie na potrzebach klienta, wysoka kultura usług połączona z otwartym na modyfikację stylem zarządzania.
W kontaktach z klientem preferujemy podejście indywidualne. Dlatego w naszej pracy korzyść i zaufanie klienta traktujemy priorytetowo.
Mamy pełną świadomość, że najbardziej wartościową rzeczą jest czas. Obecnie, gdy świat się błyskawicznie zmienia, MEDAS z powodzeniem nadąża za tymi zmianami, inwestując w innowacje i technologię. Głównym celem naszego działania jest chęć przyczynienia się do zwiększenia zysków naszych klientów i w konsekwencji podwyższenia tempa ich pracy. Bo to klienci stanowią dla nas najwyższą wartość.
Zarówno szeroki wachlarz asortymentu naszych produktów, z których każdy występuje w 42 kolorach, jak i doświadczony personel oraz szybka sieć logistyczna wraz z wyróżniającym nas podejściem do klienta, to punkty obranej przez nas drogi, którą z powodzeniem kontynuujemy.

Karta Kolorów