Warszawa Mińsk Moskwa Stambuł
|
EN PL RU
MISJA

Naszą misją jest zorganizowanie przestrzeni, w której można nawiązać przyjazne, trwałe relacje biznesowe, tak aby każdy mógł projektować z łatwością i przyjemnością, mając pewność, że korzysta z wysokiej jakości, bezpiecznych tekstyliów.


WIZJA

Ciągły rozwój w zakresie jakości, innowacyjności i różnorodności oferowanych do sprzedaży produktów, a także stała dbałość o przyjazny, partnerski kontakt z klientami.


O NAS

W branży dziewiarskiej działamy nieprzerwalnie od 1997 roku. Jesteśmy w 4 różnych krajach – w Rosji, na Białorusi, w Turcji i w Polsce. Oferujemy Państwu szeroką gamę dzianin stawiając na wysoką jakość produktów w nowoczesnym stylu i rozsądnej cenie. MEDAS wyróżnia się wysokim profesjonalizmem od momentu tworzenia produktu do dostarczenia go klientowi. MEDAS to firma, która nieustannie rozwija się w oparciu o zasady pracy takie jak: skoncentrowanie na potrzebach klienta, wysoka kultura usług połączona z otwartym na modyfikację stylem zarządzania. W kontaktach z klientem preferujemy podejście indywidualne. Dlatego w naszej pracy korzyść i zaufanie klienta traktujemy priorytetowo. Mamy pełną świadomość, że najbardziej wartościową rzeczą jest czas. Obecnie, gdy świat się błyskawicznie zmienia, MEDAS z powodzeniem nadąża za tymi zmianami, inwestując w innowacje i technologię. Głównym celem naszego działania jest chęć przyczynienia się do zwiększenia zysków naszych klientów i w konsekwencji podwyższenia tempa ich pracy. Bo to klienci stanowią dla nas najwyższą wartość. Zarówno szeroki wachlarz asortymentu naszych produktów, z których każdy występuje w ponad 70 kolorach, jak i doświadczony personel oraz szybka sieć logistyczna wraz z wyróżniającym nas podejściem do klienta, to punkty obranej przez nas drogi, którą z powodzeniem kontynuujemy.

W branży dziewiarskiej działamy nieprzerwanie od 1997 roku.
kariera Zapytanie online
Warszawa, Polska
Mińsk, Białoruś
Moskwa, Rosja
Stambuł, Turcja
Warszawa, Polska
Moskwa, Rosja
Mińsk, Białoruś
Stambuł, Turcja
Warszawa, Polska
Moskwa, Rosja
Mińsk, Białoruś
Stambuł, Turcja